Menu
Sepetim
Kargo Bedava   1000TL Üzeri

Değişim ve İade

Değişim ve İade

Tat alma tamamen öznel bir durumdur ve her insanda farklıdır. Tat aynı olsa dahi her insan bu tadı farklı olarak algılamaktadır ve bu sayede kişisel beğeniler ortaya çıkmaktadır. Bundan dolayı satın aldığınız ürün sizin tat beklentilerinizi karşılamayabilir ve bu çok doğal bir şeydir. Bu nedenle satın almak istediğiniz ürünün sizin tat beklentilerinize, bir başka deyişle damak zevkinize uygun olup olmadığını anlamak için ürünümüzü öncelikle en küçük ambalajda almanızı önermekteyiz. Ambalajı açılmış ürünler geri gönderildiğinde kalite standartlarımız gereği hiçbir şekilde yeniden değerlendirilememektedir. Bu nedenle ambalajı açılmış ürünlerin iade ya da değişimi yapılamamaktadır. 

Buharshop'da İade veya Değişim Nasıl Olur?

Satın aldığınız ürünü, satın aldığınız tarihten itibaren en geç 7 Gün içerisinde ve ambalajı açılmamış (Üzerindeki Jelatin Kaplama ve Kilitli Kapak açılmamış) olmak koşuluyla değişim veya iade yapabilirsiniz. Ekipman veya cihaz ve parçalarında hiç kullanılmamış, ambalajın hiç açılmamış ve yeniden satılabilir özelliğine sahip olması koşulu aranmaktadır. Kampanyalı ürünlerde, kampanya kapsamında alınmış olan ürünlerin tamamı iade edilecekse, hediye ürün almayı sağlayan ürünler ile birlikte hediye ürün de gönderilmelidir, aksi takdirde hediye ürün bedeli iade edilecek tutardan düşülecektir. Teslim alınan ürünün iade veya değişim süresi 7 gündür.

Değişim ve iade süresi maksimum 14 gün içerisinde yapılmaktadır ve bu süre ürünler firmamıza teslim edildiği tarihte başlar. Ürünler firmamıza ulaştıktan sonra incelenir. İncelemeden sonra onaylanan ürünlerin değişim veya iadesi yapılır, onaylanmayan ürünler müşteriye geri gönderilir. Değişim veya iade ile ilgili kargo masrafları veya tahsilat masrafları (Havale/EFT bedeli vb.) müşteri tarafından karşılanmaktadır. 

ÖNEMLİ:

- İade ve değişimi yapılacak ürünlerin kırılmayacak şekilde ambalajlanması gerekmektedir, hasar görmüş ürünlerin değişimi veya iadesi yapılamamaktadır.