Menu
Sepetim
Kargo Bedava   1000TL Üzeri

Teslimat Bilgileri

Havale/EFT ile Verilen Siparişlerde Teslimat

Havale veya EFT ile vereceğiniz siparişlerde, siparişinizin hazırlanabilmesi için TOPLAM Bedelinin, banka hesabımıza gönderilmesi gerekmektedir. EFT ve/veya Havale ile yapılan alış verişlerde ödeme bedelinin hesaplarımıza yansımaması durumunda, siparişin iptal edilme süresi 2 gündür. Bu durumda 2 gün süre ile siparişiniz askıda kalır ve ödeme yapılmadığı takdirde sipariş artık İPTAL edilir. 

Ödemeniz banka hesabımıza yansıdığı an sipariş hazırlama aşamasına geçilir. Hafta içi saat 15:00'a kadar verilen havaleli siparişiniz (Ödeme gelmesi şarttıyla) aynı gün YURTİÇİ KARGO'ya teslim edilmektedir. Cumartesi ve Pazar günü veya resmi bayram tatillerinde, tatilden sonraki ilk iş gününde siparişleriniz YURTİÇİ kargoya teslim edilmektedir. 

Teslimat süresi şu şekilde gerçekleşmektedir. Belirtilen adresinizin Firmamız Yerleşkesinin (İstanbul/Tekirdağ) uzaklığına göre (600 km. ve 600 KM.'den fazlası) için kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi adresinize ulaştırmaktadır. Ancak MOBİL BÖLGELER için teslimat sürelerinde farklılıklar yaşanmaktadır. Mobil Bölge, YURTİÇİ Kargo'nun şubesinin olmadığı ve haftanın belirli günleri araçla teslimatın olduğu alanlardır.

Siparişim Aynı Gün Kargoya Teslim Ediliyor mu? 

Sultanlikit'de hafta içi saat 15:00'a kadar yapacağınız tüm alış verişler, aynı gün YURTİÇİ KARGO'ya teslim edilmektedir. Ancak bu aşırı yoğunluk yaşandığı günlerde nadiren de olsa farklılık göstermektedir. Böyle zamanlarda en geç bir sonraki gün Kargoya teslim edilmektedir. Cumartesi ve Pazar günleri kargo çıkışı yapılamamaktadır.  

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgileriniz üzerinden haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve resmi tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz YURTİÇİ KARGO şirketi tarafından garantili size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.