Menu
Sepetim
Kargo Bedava   1000TL Üzeri

İNDİRİM

Sultan Likit kalitesiyle, sevilen eşsiz tatlarımız kendinize uygun geniş nikotin oranı seçenekleri ve kampanyalı fiyatlarıyla sizlerle. 
Antep Fıstıklı Dondurma AromaLikitini kendi yapmak isteyenler için Saf Vanilla Pistachie Ice Creme Aroması. Antep Fıstıklı dondurma tadında Saf aromalar N-Base ile karıştırılarak kullanılmaktadır. Aromalarımız için N-Base içerisine % 5 - % 10 arasında ilave etmenizi öneriyoruz. Ürünlerimizin ta..
64,90TL 69,90TL
Dark Fire AromaAroma ve Tatlar: Cuba Tütününün en ateşli hali, Cuba Tütünü, Vişne, Kahve ve Karamel'in yoğun karışımı, bu eşsiz tada bayılacaksınız: Dark Fire AromaLikitini kendi yapmak isteyenler için Dark Fire Aroması. İster sade olarak ister birçok farklı aromayla karıştırarak yoğun tat elde..
64,90TL 69,90TL
Fındık Saf AromaLikitini kendi yapmak isteyenler için Saf Fındık Aroması. Saf aromalar N-Base ile karıştırılarak kullanılmaktadır. Aromalarımız için N-Base içerisine % 5 - % 10 arasında ilave etmenizi öneriyoruz. Ürünlerimizin tamamı saf içerikli karışımlardır ve ürünlerimizin hiçbirinde sağlığ..
64,90TL 69,90TL
Frutti LikitAroma ve Tatlar:Orman Meyveleri (Kırmızı Meyveler), Yeşil Elma, Süt ve Bubble GumVG Oranı %80 - PG Oranı %20Atomizeriniz için tam uyumludur ve atomizerinizin uzun ömürlü kullanımını sağlar. Elektronik sigaraların tümüyle uyumlu aroma içerikli dolum sıvısıdır. Sigara bırakma yöntemleri iç..
134,90TL 139,90TL
Hindistan Cevizi AromaLikitini kendi yapmak isteyenler için Saf Hindistan Cevizi Aroması. Saf aromalar N-Base ile karıştırılarak kullanılmaktadır. Aromalarımız için N-Base içerisine % 5 - % 10 arasında ilave etmenizi öneriyoruz. Ürünlerimizin tamamı saf içerikli karışımlardır ve ürünlerimizin h..
64,90TL 69,90TL
İki Elma AromaLikitini kendi yapmak isteyenler için Saf İki Elma Aroması. Saf aromalar N-Base ile karıştırılarak kullanılmaktadır. Aromalarımız için N-Base içerisine % 5 - % 10 arasında ilave etmenizi öneriyoruz. Ürünlerimizin tamamı saf içerikli karışımlardır ve ürünlerimizin hiçbirinde sağlığ..
64,90TL 69,90TL
Karpuz AromaLikitini kendi yapmak isteyenler için Saf Karpuz Aroması. Saf aromalar N-Base ile karıştırılarak kullanılmaktadır. Aromalarımız için N-Base içerisine % 5 - % 10 arasında ilave etmenizi öneriyoruz. Ürünlerimizin tamamı saf içerikli karışımlardır ve ürünlerimizin hiçbirinde sağlığa za..
64,90TL 69,90TL
Kavun AromaLikitini kendi yapmak isteyenler için Saf Kavun Aroması. Saf aromalar N-Base ile karıştırılarak kullanılmaktadır. Aromalarımız için N-Base içerisine % 5 - % 10 arasında ilave etmenizi öneriyoruz. Ürünlerimizin tamamı saf içerikli karışımlardır ve ürünlerimizin hiçbirinde sağlığa zara..
64,90TL 69,90TL
Lemon Kiss-Tart AromaAroma ve Tatlar:Tadı ile sizi büyüleyecek bu eşsiz limon lezzetinden bir öpücük alın; Süt, Limon, Krema ve Vanilya'nın muhteşem karışımı: Lemon-Kiss Tart AromaLikitini kendi yapmak isteyenler için Lemon Kiss-Tart Aroması. İster sade olarak ister birçok farklı aromayla karıştırar..
64,90TL 69,90TL
Mamma Mia! AromaAroma ve Tatlar:Mamma Mia! Annenizin eli değmiş gibi; Orman Meyveleri ( Kırmızı Meyveler), Kırmızı Elma, Kurabiye, Hindistan Cevizi ve Çileğin muhteşem karışımı: Mamma Mia! AromaLikitini kendi yapmak isteyenler için Mamma Mia! Aroması. İster sade olarak ister birçok farklı aromayla k..
64,90TL 69,90TL
Muz AromaLikitini kendi yapmak isteyenler için Saf Muz Aroması. Saf aromalar N-Base ile karıştırılarak kullanılmaktadır. Aromalarımız için N-Base içerisine % 5 - % 10 arasında ilave etmenizi öneriyoruz. Ürünlerimizin tamamı saf içerikli karışımlardır ve ürünlerimizin hiçbirinde sağlığa zararlı ..
64,90TL 69,90TL
Rainbow AromaAroma ve Tatlar: Tropik meyvelerin en sevilenlerini bir araya getirdik: Ananas, Mango, Dragon Fruit, Passion Fruit, Liçi, Kumkuat, Muz ve Çilek meyvelerinin muhteşem karışımı: Tropik Meyve KarışımıLikitini kendi yapmak isteyenler için Tropik Meyve Karışım Aroması. İster sade olarak..
64,90TL 69,90TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 37 (4 Sayfa)