Menu
Sepetim
Kargo Bedava   1000TL Üzeri

ULTRAVAPE

İddialı, Eşsiz ve Yoğun karışımlarıyla yıllardır vazgeçilmez tatlara sahiplik yapmış ULTRAVAPE Markası artık yalnızca Sultan Likit'de sizlerle buluştu.. 

ULTRAVAPE- Angel Spirit AromaLikitini kendi yapmak isteyenler için Çilek, Beyaz Çikolata, Vanilya ve Krema'dan oluşan Angel Spirit Aroması. İster sade olarak ister birçok farklı aromayla karıştırarak eşsiz tatlar elde etmek için mükemmel bir aromadır. Saf aromalar N-Base ile karıştırılarak kullanılm..
104,90TL
ULTRAVAPE- Banana Boom AromaLikitini kendi yapmak isteyenler için Muz ve Vişne Aroması. İster sade olarak ister birçok farklı aromayla karıştırarak meyveli tatlar elde etmek için mükemmel bir aromadır. Saf aromalar N-Base ile karıştırılarak kullanılmaktadır. Aromalarımız için N-Base içerisine % 5 - ..
104,90TL
Ultravape Bee Crumb Aroma:Likitini kendi yapmak isteyenler için Muz, Kurabiye, Badem ve Bal Aroması. İster sade olarak ister birçok farklı aromayla karıştırarak eşsiz tatlar elde etmek için mükemmel bir aromadır. Saf aromalar N-Base ile karıştırılarak kullanılmaktadır. Aromalarımız için N-Base içeri..
101,90TL 104,90TL
ULTRAVAPE- Exotic Crush AromaLikitini kendi yapmak isteyenler için Tropikal Meyveler, Kavun ve Çilek Aroması. İster sade olarak ister birçok farklı aromayla karıştırarak eşsiz tatlar elde etmek için mükemmel bir aromadır. Saf aromalar N-Base ile karıştırılarak kullanılmaktadır. Aromalarımız için N-B..
104,90TL
ULTRAVAPE- Ice Punch AromaBuz gibi enerji!Likitini kendi yapmak isteyenler için Energie İçeceği ve Mentol'dan oluşan Ice Punch Aroması. İster sade olarak ister birçok farklı aromayla karıştırarak enerjik tatlar elde etmek için mükemmel bir aromadır. Saf aromalar N-Base ile karıştırılarak kullanılmak..
104,90TL
ULTRAVAPE- MR. Toffy AromaShot as like TOFFY!Likitini kendi yapmak isteyenler için Karamel, Krema, Vanilya, Cheescake, Süt ve Esmer Şeker Aroması.İster sade olarak ister birçok farklı aromayla karıştırarak eşsiz tatlar elde etmek için mükemmel bir aromadır.Saf aromalar N-Base ile karıştırılarak kull..
104,90TL
ULTRAVAPE- Orange Trip AromaLikitini kendi yapmak isteyenler için Portakal, Kavrulmuş Badem ve Beyaz Çikolata Aroması. İster sade olarak ister birçok farklı aromayla karıştırarak eşsiz tatlar elde etmek için mükemmel bir aromadır. Saf aromalar N-Base ile karıştırılarak kullanılmaktadır. Aromalarımız..
104,90TL
ULTRAVAPE- Snowy Cherry AromaLikitini kendi yapmak isteyenler için Vişne ve Mentol Aroması. İster sade olarak ister birçok farklı aromayla karıştırarak ferah tatlar elde etmek için mükemmel bir aromadır. Saf aromalar N-Base ile karıştırılarak kullanılmaktadır. Aromalarımız için N-Base içerisine % 3 ..
104,90TL
ULTRAVAPE- Sour Kick AromaLikitini kendi yapmak isteyenler için Karpuz, Yeşil Elma ve Limon Aroması. İster sade olarak ister birçok farklı aromayla karıştırarak eşsiz tatlar elde etmek için mükemmel bir aromadır. Saf aromalar N-Base ile karıştırılarak kullanılmaktadır. Aromalarımız için N-Base içeri..
101,90TL 104,90TL
ULTRAVAPE- Zombie King AromaLikitini kendi yapmak isteyenler için Orman Meyveleri ve Mentol Aroması. İster sade olarak ister birçok farklı aromayla karıştırarak ferah tatlar elde etmek için mükemmel bir aromadır. Saf aromalar N-Base ile karıştırılarak kullanılmaktadır. Aromalarımız için N-Base içeri..
104,90TL
ANGEL SPIRIT LikitAroma ve Tatlar:Çilek, Beyaz Çikolata, Vanilya, Krema VG Oranı %80 PG Oranı %20Atomizeriniz için tam uyumludur ve atomizerinizin uzun ömürlü kullanımını sağlarElektronik sigaraların tümüyle uyumlu aroma içerikli dolum sıvısıdır.Sigara bırakma yöntemleri içersinde en önemli yer..
194,90TL
Ultravape-Angel Spirit Salt LikitSweet as like ANGEL!Aroma ve Tatlar:Çilek, Beyaz Çikolata, Vanilya, Krema VG/PG: Oranı 50/50Nikotin Seçenekleri: 12 mg, 24 mg, 36 mg ve 48 mgŞişe Ebatı: 30 ml - Gorilla ŞişeAtomizeriniz için tam uyumludur ve atomizerinizin uzun ömürlü kullanımını sağlarElektroni..
229,90TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 30 (3 Sayfa)