Menu
Sepetim
Kargo Bedava   1000TL Üzeri

SULTAN LİKİT

Tüm Likit Çeşitlerimiz bir arada, zengin aroma içerikleriyle yoğun veya hafif tatlarda ve farklı boyutlarda ambalaj seçenekleriyle hizmetinizdedir

Frutti LikitAroma ve Tatlar:Orman Meyveleri (Kırmızı Meyveler), Yeşil Elma, Süt ve Bubble GumVG Oranı %80 - PG Oranı %20Atomizeriniz için tam uyumludur ve atomizerinizin uzun ömürlü kullanımını sağlar. Elektronik sigaraların tümüyle uyumlu aroma içerikli dolum sıvısıdır. Sigara bırakma yöntemleri iç..
134,90TL 139,90TL
Puerto Rico LikitAroma ve Tatlar:Kurabiye, Vanilya, Beyaz Çikolata, Krema, SütVG Oranı %80 PG Oranı %20Atomizeriniz için tam uyumludur ve atomizerinizin uzun ömürlü kullanımını sağlarElektronik sigaraların tümüyle uyumlu aroma içerikli dolum sıvısıdır.Sigara bırakma yöntemleri içerisinde en önemli y..
139,90TL
American Blend Likitİçeriğindeki Aromalar:Tütün severlerin damak zevkini göz önünde bulundurduk ve en sevilen Amerikan Tütünlerini bir araya getirdik: Amerikan Tütün Karışımı VG Oranı %80 PG Oranı %20Atomizeriniz için tam uyumludur ve atomizerinizin uzun ömürlü kullanımını sağlar. Elektronik si..
139,90TL
Banana LikitAroma ve Tatlar:-Muz AromasıVG Oranı %80 - PG Oranı %20Atomizeriniz için tam uyumludur ve atomizerinizin uzun ömürlü kullanımını sağlar. Elektronik sigaraların tümüyle uyumlu aroma içerikli dolum sıvısıdır. Sigara bırakma yöntemleri içerisinde en önemli yeri tutan çeşitli nikotin seviyel..
139,90TL
Bienenstich LikitAroma ve Tatlar:RY4 Tütün karışıöıyla harmanlanmış Bal peteğinden damlayan bir lezzet: Bienenstich LikitEşsiz bir tat deneyimi için ideal olan Ry4 Tütününün karakteristik dokusu, Bal ve Tatlı Vanilya ile buluşuyor. Her nefese, tütünün sıcaklığının, balın tatlılığının ve vanilyanın k..
139,90TL
Black Shot likitAroma ve Tatlar:Black Shot: Karanlık bir lezzet: Anason, Dark Espresso, Ry4 Tobacco, Votka, Esmer ŞekerVG Oranı %80 PG Oranı %20Atomizeriniz için tam uyumludur ve atomizerinizin uzun ömürlü kullanımını sağlar. Elektronik sigaraların tümüyle uyumlu aroma içerikli dolum sıvısıdır. Siga..
139,90TL
Bonbon Sisters LikitAroma ve Tatlar:Şeker kadar tatlı bir lezzet; Kırmızı Elma, Ananas, Çilek ve Pamuk Şeker'in muhteşem karışımı: Bonbon Sisters LikitVG Oranı %80 PG Oranı %20Atomizeriniz için tam uyumludur ve atomizerinizin uzun ömürlü kullanımını sağlar. Elektronik sigaraların tümüyle uyumlu arom..
139,90TL
Cafe Do Brasil LikitAroma ve Tatlar:Dünyaca ünlü Brezilya Rio Tipi orta ve koyu kavrulmuş kahve çekirdeklerinden elde edilen ve Türk kahve severlerin damak zevkine en uygun tatların bir araya getirilmiş yoğun ve eşsiz kahve aroması: Cafe Do BrasilVG Oranı %80 PG - Oranı %20Atomizeriniz için tam uyum..
139,90TL
Castle Long Likit:Aroma ve TatlarKentucky Bourbon, Toasted Coconut, Roasted Almond, Madagascar Vanilla Bean, Brown SugarVG Oranı %80 PG Oranı %20Atomizeriniz için tam uyumludur ve atomizerinizin uzun ömürlü kullanımını sağlar. Elektronik sigaraların tümüyle uyumlu aroma içerikli dolum sıvısıdır. Sig..
139,90TL
Charly Winter LikitAroma ve Tatlar:Bu tada bayılacaksınız! Sultan Kakao, Kraker, Anason, Krema aromalarının muhteşem karışımı: Charly WinterVG Oranı %80 - PG Oranı %20Atomizeriniz için tam uyumludur ve atomizerinizin uzun ömürlü kullanımını sağlar. Elektronik sigaraların tümüyle uyumlu aroma içerikl..
139,90TL
Chocobacco LikitAroma ve Tatlar:Çikolatayla harmanlanmış enfes bir tat; RY4 Tobacco, Kavrulmuş Badem, Kavrulmuş Fındık ve Çikolata'nın muhteşem karışımı: ChocobaccoVG Oranı %80 - PG Oranı %20Atomizeriniz için tam uyumludur ve atomizerinizin uzun ömürlü kullanımını sağlar. Elektronik sigaraların tümü..
139,90TL
Chokola LikitAroma ve Tatlar:Çikolata Aroması, Süt Aroması, Krema VG Oranı %80 PG Oranı %20Atomizeriniz için tam uyumludur ve atomizerinizin uzun ömürlü kullanımını sağlar. Elektronik sigaraların tümüyle uyumlu aroma içerikli dolum sıvısıdır. Sigara bırakma yöntemleri içerisinde en önemli yeri ..
139,90TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 97 (9 Sayfa)