Menu
Sepetim
Kargo Bedava   1000TL Üzeri

SULTAN SALT N-BASE

Düşük ohm atomizerler ve pod cihazlar için üretilen nikotin tuzu ile üretilen nbase’dir. Steril ortamda dolum yapılarak şişe ağzı hava almaz ve sızdırmaz folyo ile kapatılmıştır. Şişe ağzını açtıktan sonra oksitlenme yapmaması için kısa sürede tüketmeniz gereklidir. Nikotin tuzu Chemnovatik ve Merck nikotin tuzları tercih edilmektedir. 


SaltBase Benzoate ve SaltBase-Salycylate Arasındaki Farklar :

SaltBase-B : Sert bir içime sahiptir. Az nikotin oranı ile keskin doyum sağlar.

SaltBase-S : Yumuşak bir içime sahiptir. Yüksek nikotin oranı kullanımına olanak sağlar. 

SULTAN SALT BASE 6 MG - 100 MLDüşük ohm atomizerler ve pod cihazlar için üretilen nikotin tuzu ile üretilen N-Base’dir.Steril ortamda dolum yapılarak şişe ağzı hava almaz ve sızdırmaz folyo ile kapatılmıştır.Nikotin tuzu Chemnovatik ve Merck nikotin tuzları tercih edilmektedir. SaltBase-Benzoat..
171,50TL
SULTAN SALT BASE 12 MG - 100 MLDüşük ohm atomizerler ve pod cihazlar için üretilen nikotin tuzu ile üretilen N-Base’dir.Steril ortamda dolum yapılarak şişe ağzı hava almaz ve sızdırmaz folyo ile kapatılmıştır.Nikotin tuzu Chemnovatik ve Merck nikotin tuzları tercih edilmektedir. SaltBase-Benzoa..
255,50TL
SULTAN SALT BASE 24 MG - 100 MLDüşük ohm atomizerler ve pod cihazlar için üretilen nikotin tuzu ile üretilen N-Base’dir.Steril ortamda dolum yapılarak şişe ağzı hava almaz ve sızdırmaz folyo ile kapatılmıştır.Nikotin tuzu Chemnovatik ve Merck nikotin tuzları tercih edilmektedir. SaltBase-Benzoa..
423,50TL
SULTAN SALT BASE 36 MG - 100 MLDüşük ohm atomizerler ve pod cihazlar için üretilen nikotin tuzu ile üretilen N-Base’dir.Steril ortamda dolum yapılarak şişe ağzı hava almaz ve sızdırmaz folyo ile kapatılmıştır.Nikotin tuzu Chemnovatik ve Merck nikotin tuzları tercih edilmektedir. SaltBase-Benzoa..
591,50TL
SULTAN SALT BASE 48 MG - 100 MLDüşük ohm atomizerler ve pod cihazlar için üretilen nikotin tuzu ile üretilen N-Base’dir.Steril ortamda dolum yapılarak şişe ağzı hava almaz ve sızdırmaz folyo ile kapatılmıştır.Nikotin tuzu Chemnovatik ve Merck nikotin tuzları tercih edilmektedir. SaltBase-Benzoa..
759,50TL
SULTAN SALT BASE 72 MG - 100 MLDüşük ohm atomizerler ve pod cihazlar için üretilen nikotin tuzu ile üretilen N-Base’dir.Steril ortamda dolum yapılarak şişe ağzı hava almaz ve sızdırmaz folyo ile kapatılmıştır.Nikotin tuzu Chemnovatik ve Merck nikotin tuzları tercih edilmektedir. SaltBase-Benzoa..
1.095,50TL
SULTAN SALT BASE 6 MG - 250 MLDüşük ohm atomizerler ve pod cihazlar için üretilen nikotin tuzu ile üretilen N-Base’dir.Steril ortamda dolum yapılarak şişe ağzı hava almaz ve sızdırmaz folyo ile kapatılmıştır.Nikotin tuzu Chemnovatik ve Merck nikotin tuzları tercih edilmektedir. SaltBase-Benzoat..
325,50TL
SULTAN SALT BASE 12 MG - 250 MLDüşük ohm atomizerler ve pod cihazlar için üretilen nikotin tuzu ile üretilen N-Base’dir.Steril ortamda dolum yapılarak şişe ağzı hava almaz ve sızdırmaz folyo ile kapatılmıştır.Nikotin tuzu Chemnovatik ve Merck nikotin tuzları tercih edilmektedir. SaltBase-Benzoa..
482,90TL
SULTAN SALT BASE 24 MG - 250 MLDüşük ohm atomizerler ve pod cihazlar için üretilen nikotin tuzu ile üretilen N-Base’dir.Steril ortamda dolum yapılarak şişe ağzı hava almaz ve sızdırmaz folyo ile kapatılmıştır.Nikotin tuzu Chemnovatik ve Merck nikotin tuzları tercih edilmektedir. SaltBase Benzoa..
797,90TL
SULTAN SALT BASE 36 MG - 250 MLDüşük ohm atomizerler ve pod cihazlar için üretilen nikotin tuzu ile üretilen N-Base’dir.Steril ortamda dolum yapılarak şişe ağzı hava almaz ve sızdırmaz folyo ile kapatılmıştır.Nikotin tuzu Chemnovatik ve Merck nikotin tuzları tercih edilmektedir. SaltBase-Benzoa..
1.112,90TL
SULTAN SALT BASE 48 MG - 250 MLDüşük ohm atomizerler ve pod cihazlar için üretilen nikotin tuzu ile üretilen N-Base’dir.Steril ortamda dolum yapılarak şişe ağzı hava almaz ve sızdırmaz folyo ile kapatılmıştır.Nikotin tuzu Chemnovatik ve Merck nikotin tuzları tercih edilmektedir. SaltBase-Benzoa..
1.427,90TL
SULTAN SALT BASE 72 MG - 250 MLDüşük ohm atomizerler ve pod cihazlar için üretilen nikotin tuzu ile üretilen N-Base’dir.Steril ortamda dolum yapılarak şişe ağzı hava almaz ve sızdırmaz folyo ile kapatılmıştır.Nikotin tuzu Chemnovatik ve Merck nikotin tuzları tercih edilmektedir. SaltBase-Benzoa..
2.057,90TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 24 (2 Sayfa)