Menu
Sepetim
Kargo Bedava   1000TL Üzeri

ULTRAVAPE LİKİT

İddialı, Eşsiz ve Yoğun karışımlarıyla yıllardır vazgeçilmez tatlara sahiplik yapmış ULTRAVAPE Markası artık yalnızca Sultan Likit'de sizlerle buluştu.. 

Kullanıma hazır eşsiz likitler; ULTRAVAPE Likit çeşitlerimiz, 30 ml ve 120 ml seçenekleri ile sivri uçlu gorilla şişede..

ANGEL SPIRIT LikitAroma ve Tatlar:Çilek, Beyaz Çikolata, Vanilya, Krema VG Oranı %80 PG Oranı %20Atomizeriniz için tam uyumludur ve atomizerinizin uzun ömürlü kullanımını sağlarElektronik sigaraların tümüyle uyumlu aroma içerikli dolum sıvısıdır.Sigara bırakma yöntemleri içersinde en önemli yer..
194,90TL
BANANA BOOM LikitAroma ve Tatlar:Vişne, MuzVG Oranı %80 PG Oranı %20Atomizeriniz için tam uyumludur ve atomizerinizin uzun ömürlü kullanımını sağlarElektronik sigaraların tümüyle uyumlu aroma içerikli dolum sıvısıdır.Sigara bırakma yöntemleri içersinde en önemli yeri tutan çeşitli nikotin seviyeleri..
194,90TL
Ultravape Bee Crumb LikitAroma ve Tatlar:Muz, Kurabiye, Badem, BalVG Oranı %80 PG Oranı %20Atomizeriniz için tam uyumludur ve atomizerinizin uzun ömürlü kullanımını sağlarElektronik sigaraların tümüyle uyumlu aroma içerikli dolum sıvısıdır.Sigara bırakma yöntemleri içerisinde en önemli yeri tutan çe..
194,90TL
Ultravape- Exotic Crush LikitAroma ve Tatlar:Tropikal Meyveler, Kavun, ÇilekVG Oranı %80 PG Oranı %20Atomizeriniz için tam uyumludur ve atomizerinizin uzun ömürlü kullanımını sağlarElektronik sigaraların tümüyle uyumlu aroma içerikli dolum sıvısıdır.Sigara bırakma yöntemleri içersinde en önemli yeri..
194,90TL
Ultravape-Ice Punch LikitBuz gibi enerji!Aroma ve Tatlar:Energie, MentolVG Oranı %80 PG Oranı %20Atomizeriniz için tam uyumludur ve atomizerinizin uzun ömürlü kullanımını sağlarElektronik sigaraların tümüyle uyumlu aroma içerikli dolum sıvısıdır.Sigara bırakma yöntemleri içerisinde en önemli yeri tu..
194,90TL
ULTRAVAPE- MR. Toffy LikitShot as like TOFFY!Aroma ve Tatlar:Karamel, Krema, Vanilya, Cheescake, Süt ve Esmer ŞekerVG Oranı %80 PG Oranı %20Atomizeriniz için tam uyumludur ve atomizerinizin uzun ömürlü kullanımını sağlarElektronik sigaraların tümüyle uyumlu aroma içerikli dolum sıvısıdır.Sigara bıra..
194,90TL
Ultravape-Orange Trip LikitAroma ve Tatlar:Portakal, Kavrulmuş Badem, Beyaz ÇikolataVG Oranı %80 PG Oranı %20Atomizeriniz için tam uyumludur ve atomizerinizin uzun ömürlü kullanımını sağlarElektronik sigaraların tümüyle uyumlu aroma içerikli dolum sıvısıdır.Sigara bırakma yöntemleri içersinde en öne..
194,90TL
Ultravape Snowy Cherry LikitAroma ve Tatlar:Vişne, MentolVG Oranı %80 PG Oranı %20Atomizeriniz için tam uyumludur ve atomizerinizin uzun ömürlü kullanımını sağlarElektronik sigaraların tümüyle uyumlu aroma içerikli dolum sıvısıdır.Sigara bırakma yöntemleri içerisinde en önemli yeri tutan çeşitli nik..
194,90TL
Sour Kick LikitAroma ve Tatlar:Karpuz, Yeşil Elma ve LimonVG Oranı %80 PG Oranı %20Atomizeriniz için tam uyumludur ve atomizerinizin uzun ömürlü kullanımını sağlarElektronik sigaraların tümüyle uyumlu aroma içerikli dolum sıvısıdır.Sigara bırakma yöntemleri içersinde en önemli yeri tutan çeşitli nik..
194,90TL
Ultravape-Zombie King LikitAroma ve Tatlar:Orman Meyveleri, MentolVG Oranı %80 PG Oranı %20Atomizeriniz için tam uyumludur ve atomizerinizin uzun ömürlü kullanımını sağlarElektronik sigaraların tümüyle uyumlu aroma içerikli dolum sıvısıdır.Sigara bırakma yöntemleri içersinde en önemli yeri tutan çeş..
194,90TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)